Навигација

М. Ј. Исповести

Р., 1913.
АуторР.
Типчланци и други саставни делови
О ауторуМилица Јанковић
Објављено уВјесник
Број4
Година1913.
Страна100
Жанресеј
ЗемљаЦрна Гора
Језиксрпски

Напомена

Ј.Ј.