Навигација

Еустахија Арсић, прва српска списатељица

Теодора Петровић, 1966.
АуторТеодора Петровић
Типчланци и други саставни делови
О ауторуЕустахија Арсић
Објављено уОд барока до класицизма
Година1966.
Страна507 - 511
Жанресеј
ЗемљаСрбија
Језиксрпски

Напомена

Ј.Ј.